Пепел 24 Парчиња Градинка Дипломиран Украл Град Појас За Деца Училница Дипломирање Партија Слика
  • Неодамнешно

Пепел 24 Парчиња Градинка Дипломиран Украл Град Појас За Деца Училница Дипломирање Партија Слика

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

дамка Миење Раце Само. Што Ќе Добиете : ќе добиете 24 парчиња украси за дипломирање, доволна количина е доволна за да ги задоволите вашите потреби за секојдневна употреба и замена, можете да им ги дадете на вашите деца на нивната церемонија на дипломирање во предучилишна возраст. Мек Материјал : појасите за дипломирање во предучилишна возраст се изработени од квалитетен полиестерски сјаен сатенски материјал, сигурен и мазен, отпорен на избледување и еднократно, мек и удобен за носење, што може да ви служи долго време. НАПРАВЕТЕ САМИ По Своја Волја : можете да ја навезете или испечатите годината, името, моделот или симболот на појасите за дипломирање во предучилишна возраст, што може да создаде сопствени столчиња за дипломирање на вашите деца и да ја направи нивната церемонија на дипломирање позаборавна и посреќна. Соодветна Големина : класата на појас за дипломирање од 2023 година има вкупна должина од околу 45 инчи/ 113 см, ширина од 2,5 инчи/ 6,4 см, погодна за повеќето момчиња и девојчиња, ве молиме внимателно проверете ја големината пред да ја купите. Обемни Апликации : овие појаси за дипломирање во предучилишна возраст се погодни за забави за дипломирање во градинка, забави со теми за дипломирање на мали деца, активности за дипломирање, исто така може да се применат како реквизити за фотографии, оставајќи ги вашите деца незаборавни спомени. Карактеристики : Широка употреба : појасот за дипломирање во градинка не е само добар украс за забави за дипломирање, туку и добар начин за славење на вашите ново дипломирани деца и добри фото реквизити што можете да ги оставите вашите деца да ги носат и фотографираат. Убав подарок : можете да испратите деца појас на вашите деца, студенти, идеални подароци за дипломирање на децата, дипломирање партии и многу повеќе прилики. Спецификации : Материјал : Големина на дамка : 45 инчи/ 113 см во вкупна должина, 2,5 инчи/ 6,4 см Во Ширина Главна боја : белиот Пакет вклучува : 24 х дипломирање украдени Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината.