МАСКАРА 4 јули Лента За Коса Лакови Лента За Глава Американско Знаме Ден Бебе Лак Клипови Црвена&засилувач;Сина &засилувач;Бела Глава 3 парчиња
  • Неодамнешно

МАСКАРА 4 јули Лента За Коса Лакови Лента За Глава Американско Знаме Ден Бебе Лак Клипови Црвена&засилувач;Сина

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3 Парчиња Прекрасна лента лак лента во Пакет Повод : 4 јули, Ден на знамето,Меморијален Ден, Карневалски Подарок За Роденден, Семејна Забава, Туш за Бебиња. Големите лакови го прават вашето бебе нов изглед со нивните прекрасни бои и новиот дизајн. Мека Еластична Лента, одговара за повеќето бебиња, нејзината големина е околу 4 инчи.