Толопу Екстра-Големи Издржливи СТОМАЧНИ Голем Бавен Фидер Куче Чинии Запре Надуеност Сад Анти-Гушење &засилувач;Анти-Голтање &засилувач; Забава Хранење Сад
  • Неодамнешно

Толопу Екстра-Големи Издржливи СТОМАЧНИ Голем Бавен Фидер Куче Чинии Запре Надуеност Сад Анти-Гушење &засилувач;Анти-Голтање

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Забавете го брзото јадење : садовите за кучиња со Бавен фидер можат да им овозможат на вашите миленици да го забават самото хранење, Спречува надуеност и варење, Да Останат здрави;. Смешни Чинии За Хранење : Уникатниот дизајн може да ги натера вашите миленици да јадат смешно, да бидат среќни и да му помогнат да промовира интелигенција; костум за садови за храна за сува или влажна храна;. Безбеден Материјал : садовите со бавен фидер се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ што е нетоксично, безопасно, но издржливо и може да се рециклира;. Лесно за чистење : сјајната површина го прави чистењето на садот многу лесно, не само што ви заштедува време, туку и ги одржува чиниите чисти и здрави;. Многу големини по ваш избор : Мали чинии за кучиња со бавен фидер за домашни миленици под 11 килограми ; садови за кучиња со среден бавен фидер за домашни миленици помеѓу 11 килограми и 50 фунти; Големи чинии за кучиња со бавен фидер за домашни миленици помеѓу 50 фунти и 110 фунти, ве Молиме изберете ја вашата точна големина и проверете ја. Толопу Специјален дизајн на лавиринт може да му дозволи на вашето прекрасно куче да јаде бавно и да остане смешно.