Комплети За Туширање Комплетни, Четкани Розови Златни Туш Кабини, Ѕид монтиран 10 инчни Врнежи Од Дожд Главата Со Апс Туш За Раце, Ладна И Топла Миксер Допрете, А
  • Неодамнешно

Комплети За Туширање Комплетни, Четкани Розови Златни Туш Кабини, Ѕид монтиран 10 инчни Врнежи Од Дожд Главата

DEN 420.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Комплети За Инсталација На Туш [ Рачен Туш И Глава За Туширање Во Една, Лесна За Ракување] : Двојниот Туш 2-во-1 ви овозможува да го користите рачниот туш со црево одделно или безбедно приклучен за луксузно и верзилно искуство со туширање. Дизајн со една рачка за без напор проток и контрола на температурата. Можете да го префрлите копчето за да ја отворите главата за туширање за дожд или рачната глава за туширање како што сакате. [ Висококвалитетни Материјали ] : овој сокриен сет за туширање содржи внимателно избрани метални делови, кои гарантираат долг работен век без оглед на интензивната употреба. Отпорен на корозија и на секоја бања и дава елегантен изглед. [Технологија за вбризгување воздух ] : Усвојувајќи иновативна технологија за вбризгување воздух, главата за дожд од 10 инчи ја меша водата со воздухот за да го зголеми притисокот на водата на 100% и симулира природен дожд за да ви даде природен контакт со искуството на водата. Додавање романса и релаксација во времето за капење. [Комплетите За Туширање Вклучуваат ] : овој комплет за туширање вклучува глава за туширање Со Врнежи, рачен туш, црево за туширање од 59 инчи, држач за туширање. Се што ви треба за да имате врвно искуство со туширање!. Комплети За Инсталација за туширање Најдобрите Комплети За Славини За Туширање За Вашата Бања Чувајте го тушот приватно место за релаксација со избирање на најдобриот комплет за славини за туширање што одговара на вашата бања и начин на живот.Опис на производот Карактеристика : Бања Топла И Ладна Вода Миксер Сетови За Туширање Стил : Современа Боја : Четкана Роза златен Туш големина на Главата : 10 инчи=25см Славина Материјал За Каросерија : Големина На Месинг Врска : НПТ 1/2" Тип На Контрола На Ладна/Топла Вода : Еднократен Држач Двоен Контролен Вентил Основен Материјал : Керамички број На Рачки : Третман Со Една Рачка На Површината : Полиран Туш За Раце 1, 5м анти-Ликвидација Туш Хосебат И Туш Тапа Тип Во Ѕид Монтирање Сокриени Туш Сетбат Тапа Бања Туш Славина туш миксерноте1 секоја славина Се тестира При висок Притисок На водата За Да Се Обезбеди И Издржливост.