Јазовец Оксидентална Кожа 462010 LG Пиштол Метал Сива Тример Во Собата
  • Неодамнешно

Јазовец Оксидентална Кожа 462010 LG Пиштол Метал Сива Тример Во Собата

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Страна на алатката : Пет слотови за алатки во главната торбичка-три заедно внатре назад и два внатре напред, единечна надворешна долна торбичка со отвор за алат, јамка за задна алатка Молив/алатка комбо однапред со три мали слотови и еден длабок џеб. Вкупната должина е приближно 11". Страна на прицврстувачот : брзина квадратни слот, пониска алатка слот, рамо до рамо надвор торбички, слотови во секоја торбичка за прицврстување, засилен бар слот на долната страна на торбата. Вкупната должина е приближно 11". Нашите метални токи ОД кобра се единствената компонента во нашиот систем што ја поздравуваме како странска. Но, ЗА да го ублажи ударот врз тоа, американската влада направи откажување од Амандманот за Бобинки (војската мора да користи и носи само домашна опрема) за да дозволи употреба На Токи од австриско производство низ американската војска едноставно затоа што тие се толку добри. Американска пена, разни тактички мрежи од воено одделение дизајнирани да бидат и лесни и отпорни на триење, пластичен и метален воен хардвер и воена нишка во тешка категорија. 1000 Негира КОРДУРА Најлонска ткаенина со водоотпорна обвивка. Како и кај сите вреќи Со Јазовец, дното на главните и торбичките за прицврстување се зајакнати со тактичко мрежење направено од САД за да се зголеми отпорноста на пункција и триење. Чекан ракав на страната на алатката. Лесен тежок и изграден да трае. Цврсто веруваме Дека Јазовецот нуди најизградени и издржливи најлонски појаси за алати достапни насекаде. Ако претпочитате скратен сет, оваа платформа ќе ве одржува организирани додека сепак обезбедувате импресивна количина на складирање. дизајниран и изграден за да ја зголеми вашата ефикасност и да ве одржува удобно во текот на целиот работен ден. Тоа е скратена верзија на Комплетот на Нашиот Столар, со единечна надворешна торбичка на страната на прицврстувачот, со димензии 11" од врвот до дното.