Систем На Набљудувачи Редукс-Еднодневно Издание
  • Неодамнешно

Систем На Набљудувачи Редукс-Еднодневно Издание

DEN 959.68

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТАНЕТЕ НЕРВЕН ДЕТЕКТИВ што го играте како даниел лазарски, елитен истражувач на иднината прикажан од покојната сајберпанк икона Рутгер Хауер Како Набудувач, пробивате во главите на осомничените за да извлечете индиции и докази. Се што чувствувале, мислеле или запомниле може и ќе се искористи за решавање на вашиот случај. ЈАДЕТЕ ГИ НИВНИТЕ СОНИШТА Користејќи уред познат како Сонувач, пробијте ги умовите на мртвите и умирајте за да ги доживеете нивните последни моменти, да ги истражите нивните стравови и опсесии. Истражувајте во овие извртени нервни лавиринти и побарајте индиции што ќе ви помогнат да го пронајдете неостварливиот убиец. Но, внимавајте : колку подлабоко одите, толку е поголем ризикот да го изгубите сопствениот разум. ВНЕСЕТЕ ЈА АТМОСФЕРАТА од 2084 Година Влезете Во свет опустошен од војна и сајбер-чума, каде што животот е ефтин, а надежта е оскудна. Каде што повеќето луѓе ќе направат се за да избегаат од нивното мрачно постоење. Виртуелни реалности, лекови кои го менуваат умот, нервни импланти - изберете го вашиот отров и оддалечете се во блажен заборав. Но запомнете, колку и да одите длабоко, никогаш не можете да се скриете од Набудувач. Опис на производот Добредојдовте во иднината годината е 2084 година. Иднината испадна многу потемна отколку што некој можеше да замисли. Прво, имаше нанофаг. Дигитална чума која уби илјадници и илјадници од оние кои избраа да ги зголемат своите умови и тела. Потоа дојде војната, оставајќи ги и Западот и Истокот десеткувани и разнишани. Без никој да ја преземе власта, корпорациите ги презедоа и фалсификуваа сопствените криви Империи. Вие сте алатка за корпоративно угнетување. Исплашени и ПРЕЗРЕНИ, пробивате во најтемните агли на Умовите на вашите осомничени. Влегувате во нивните соништа, ги разоткривате нивните стравови и извлекувате се што може да бара вашата истрага. Вие сте набљудувач. Сетот Содржи : Еднодневно Издание содржи : ; Основна Игра; 52 страници Уметничка Книга Со Софтвер; ЦД НА Саундтракот.