Антички Тавани Ад-Саратов Бакар Кафеава - Стиропор Таванот Плочка
  • Неодамнешно

Антички Тавани Ад-Саратов Бакар Кафеава - Стиропор Таванот Плочка

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пад Во Мрежа Пвц Таванот Плочки Залепете Тавански Плочки Од Стиропор. Секоја Плочка е 50см х50см. Секој пакет од 10 опфаќа 27 ФАСАДАТА. Оди Преку Пуканки И Повеќето Таванот Површина. Бојадисување Со Која Било Боја На База На Вода|Лесна за инсталирање. Лесна апликација за лепак - Не Се Потребни Скапи Алатки. Калај како изглед од модерен материјал. Таванските плочки и панели се направени од униформа екструдирана полистиренска пена. Со оваа технологија, можно е да се добие мазна и рамномерна површина. Тие ќе му дадат на вашиот таван исклучително атрактивен изглед. Дополнително, плочките имаат висока отпорност на вода и нивната мазна површина ги прави лесни за чистење со обични средства за чистење. Сите плочки можат да бидат насликани. Плочките се околу 20 " x20 " и лесно се лепат на секој таван без претходна подготовка. Нашите тавански плочки се произведени и увезени од Европските Фабрики и ги исполнуваат највисоките стандарди на производство. Тие се одличен начин да додадете стил и убавина во вашиот дом и совршени за покривање тавани од пуканки, грди дамки од вода или обични здодевни тавани. Антички Тавани Ад. производите ќе направат разлика во вашиот дом.