ВНЕ Трепки 500 Фанови Волумен На Послужавник Екстензии На Трепки Мешана должина | Претходно Изработени Вентилатори Екстензии На Трепките | Мега Продолжување На Треп
  • Неодамнешно

ВНЕ Трепки 500 Фанови Волумен На Послужавник Екстензии На Трепки Мешана должина | Претходно Изработени Вентилатори

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ДОСТАПНА Е ЦЕЛОСНА ОПЦИЈА : нашите вентилатори за продолжување на трепките се достапни во целосна опција ОД 3 D до 20 D со CC, C, D навивам Секоја однапред изработена фанови мешана лента содржеше мешани фанови со должина од 9мм-16мм или 15-22мм. РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ТРЕПКИ СО ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Рачно изработени во виетнам со љубов, изработени од најквалитетен ПБТ материјал. Изработени од најмек и најтемен материјал со мала основа, НАШИТЕ ШЕТАЛИШТА се докажан производ и го користат искусни уметници ширум светот. СОВРШЕН И ЗА ПРОФЕСИОНАЛНА и ЗА ЛИЧНА УПОТРЕБА : нашите претходно изработени вентилатори за волумен се почисти и без лепак и полесни за движење на работа, што може да заштеди време и да ја направи вашата работа побрза.Овие можат да се користат како лесни трепки за почетници или искусни уметници на трепки. ТЕНКА ОСНОВА и ПОДОБРО ЗАДРЖУВАЊЕ : целата Наша база На Лабави Вентилатори За Шетање е тенка, лесна за нанесување, без дополнително лепило и удобна за носење. Тенката и зашилена основа може подобро да ги покрие природните трепки без празнини, што ги прави вентилаторите на лепилото и трепките беспрекорно да се комбинираат и да го задржат продолжувањето на трепките подолго. НАЈДОБРИТЕ ПОСТПРОДАЖНИ УСЛУГИ : ПОНУДАТА на ВНЕ нуди лого и купување на големо. Замена без полнење или враќање со проблеми со квалитетот на производот. Ако имате какви било проблеми, само контактирајте не, ние ќе ги задоволиме вашите потреби.