Папки за преса со Две Џебни Разделувачи СМД14081
  • Неодамнешно

Папки за преса со Две Џебни Разделувачи СМД14081

DEN 1003.52

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Продадени како 10/Кутија Прицврстувачите врзани за сафешилд додаваат заштита за хартии и прсти, а исто така го намалуваат збрчкањето на прицврстувачот. Вклучува разделувачи во џебен стил за материјали што не можат да бидат удирани со тупаници или споени. Направено од табла за дополнителна издржливост. Различни бои за проекти за кодирање на бои. Крајната папка за класификација кога безбедноста и безбедноста се најважни. Прицврстувачите врзани за сафешилд додаваат заштита за хартии и прсти, а исто така го намалуваат збрчкањето на прицврстувачот. Два разделувачи во џебен стил за материјали што не можат да бидат удирани со тупаници или споени. Направено од табла за дополнителна издржливост. Различни бои за проекти за кодирање на бои. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Тип На Папка за класификација : Горно Јазиче; Големина : Буква; Број На Делови : 6; Материјал За Покривање(И) : 23 пт.