Андонгнивел Женски Предни Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Туника Ревер Блузи Кошули Со Џеб
  • Неодамнешно

Андонгнивел Женски Предни Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Туника Ревер Блузи Кошули Со Џеб

DEN 89.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен, мазен, мек, удобен и привлечен Костум за девојки, жени при излегување, забава, работа и сите секојдневни прилики. УДОБНО : Изработено од Мека Ткаенина, Мазна Ткаенина, Дише,Еластична, Издржлива, Про-Кожа и Лесна, Го Олеснуваат Целосното И Многу Удобно За Носење. КОЛОКАЦИЈА : Совршено Е Да се Комбинираат Со Фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, Не Само Што Се Погодни за Секојдневна секојдневна облека, туку и професионални за работна облека. ПРИЛИКА : оваа облека Е Погодна за повеќе прилики, Дневен Фустан , Канцеларија , Состанок , Роденден , Шопинг , Свршувачка , Забава Со Топка , Роденденски Подарок , Плажа , Училиште , Клуб, Нова година итн. ГОЛЕМИНА : Секој од нашите производи е прикачен со табела со големини, ве молиме изберете ја вашата соодветна големина пред да нарачате, доколку имате какви било прашања во врска со големината, слободно контактирајте не преку е-пошта.Фала! Имајте убав ден!. За Андонгнивел Жените Врвови : Најважен : Лабава и течна ,сите бои беа лесни за облекување. Суштинско Значење За Секоја Мода Жени Или Девојка. Има 2-3% Разлика Според Рачното Мерење.Ова Е Големината На Облеката, А Не Ефектот На Луѓето Што Ја Носат. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата За Мерење Пред Да Го Купите Предметот. Забележете Дека Малата Разлика Во Бојата Треба Да Биде Прифатлива Поради Светлината И Екранот. Мислење : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Вклучен Пакет? 1 Х Жени Врвови.