Јасно Кристал Навртки Коса Барет Боби Игла Клип | 4 Брои | Злато
  • Неодамнешно

Јасно Кристал Навртки Коса Барет Боби Игла Клип | 4 Брои | Злато

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ЗА ТОЈ СОВРШЕН ИЗГЛЕД : овој клип за коса со боби игла ќе ја однесе вашата фризура на нови нивоа со прекрасните столпчиња од кристал што ќе ја надополнат вашата облека РАЗНОВРСНА : за ништо од свадби, ангажмани или празници, до матурски, забави или семејни слики, ова е само нешто!. НАПРАВЕТЕ ГО ТОА САМИ : Лесно вклучување и исклучување го прави ова одлично за направете го тоа сами фризури, или земете заедно со вашиот омилен фризер-ќе ви биде драго што го направивте. ДОЛГИ 2,5 ИНЧИ : овие барети се појавуваат убаво во вашата фризура за таа совршена изјава. КОМПЛЕТ од 4 : Квалитетни шноли од додатоци за Мотика. Ова е прекрасен комплет од 4 црни клипови за коса со боби игла, набиени со ред проѕирни штрасови долж врвот. Овие клипови се одличен додаток на секоја фризура и се совршени за свадби, матури, семејни слики или која било посебна пригода! Секој клип има димензии 2,5 инчи. Квалитетните барети се одлични за фризури "направи сам" и имаат цел ден држење за тој совршен изглед.