Хамиледи Рок Терариум Позадина 3д Рептил Живеалиште Позадини Пченка Змија Декорација Декорација Гуштер Резервоар Ѕид Позадина Аквариум Позадина За Брадести Змеј?
  • Неодамнешно

Хамиледи Рок Терариум Позадина 3д Рептил Живеалиште Позадини Пченка Змија Декорација Декорација Гуштер Резервоар

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

А1 : бидејќи малите животни се дел од нашето семејство, ние секогаш инсистираме да создадеме удобен дом за нив А2 : постојат хрчаци, украси за живеалишта на заморчиња, зајаци, играчки за птици, додатоци за аквариум за влекачи итн. А3 : ние сме посветени на континуирана иновација за да обезбедиме висококвалитетни, безбедни и удобни производи за домашни миленици и родители на домашни миленици. €Безбеден Pu Материјал Q 3d позадината НА аквариумот е изработена од висококвалитетен pu материјал, изработен од пена со нерамни карпи/планински кривини за да создаде природен карпест изглед за тропски или пустински терариуми. Издржлив и не е лесно да исчезнат, ставете го во резервоарот за риби, тоа нема да влијае на вредноста на РН и нема да му наштети на рибата. ●3д стерео ● 3д стерео рептил позадина за терариум, симулиран дизајн на карпи, тродимензионална текстура, нерамномерно, создава мултидимензионално живеалиште, обезбедува идеална површина за качување за влекачи и е многу погодна за качување на влекачи. ●Лесна за Сечење И Инсталирање ● позадината На резервоарот За пченкарна змија е лесна за сечење позадина што може лесно да се исече. Со помошен нож можете да го исечете во вистинската големина за резервоарот и лесно да го составите. Доколку се користи во аквариум, се препорачува да го поправите со лепак за да избегнете лебдење на позадината нагоре. €Широк спектар на примена q бојата и текстурата на позадината на змискиот терариум се внимателно избрани за да создадат совршено координирана средина, која е широко погодна за различни украси на сцени, без разлика дали се влажни или суви, резервоари за желки, резервоари за змии, резервоари за гуштери, резервоари за брадести змејови, аквариуми и резервоари за риби итн. ●Голема Големина ● позадината На резервоарот за влекачи е долга 17,7 инчи, широка 11 инчи и дебела 1,37 инчи, со екстра голем простор за активност. Погоден за змија, желка, брадест змеј, гуштери, леопард геко, геко со гребен, жаби од дрвја, питон, желка и риба.