Лејси 320 МК Д2 ХАРД Диск USB 2.0/Огнена жица 400 &засилувач; 800
  • Неодамнешно

Лејси 320 МК Д2 ХАРД Диск USB 2.0/Огнена жица 400 &засилувач; 800

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Капацитет - 320 GB /Интерфејс - 2 x Огнена жица 800 (9-пински) порти /1 x Огнена жица 400 (6-пински) порта (компатибилен со i Link, DV)/ 1 x HI-Speed USB 20 (компатибилен СО USB 1. Брзина на ротација (вртежи во минута) - 7200 /Стапка На Пренос На Интерфејс - Огнена жица 800 - до 800 Mbits/s (100 MB/s) /Огнена жица 400 - до 400 Mbits/s (50 MB/s) /USB 2.0 - до 480 Mbits/s (60 MB/s) /Максимална Одржлива Стапка На Пренос - Fire Wire 800 - ДО 64 MB/s / огнена жица 400 - до 42mb/S /Usb 2.0 - до 34mb/s / просечно време на барање (пишување) -.