Случај Одговара На Сите Нови Поттикне Оаза, Премиум Ултра Лесен Школка Покритие Со Автоматско Будење/Спиење/Осамен Витез
  • Неодамнешно

Случај Одговара На Сите Нови Поттикне Оаза, Премиум Ултра Лесен Школка Покритие Со Автоматско Будење/Спиење/Осамен

DEN 382.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 - - - Поттикне материјал за покривање : Капакот е изработен од мек силикон, кој може целосно да го заштити поттикне од гребнатини, нечистотија или абење. 3д свилена текстура, еколошки материјал, водоотпорен и отпорен на гребење, моделот е јасен и жив, против паѓање, силиконска мека обвивка, едноставна. - - - - сеопфатна заштита : заштитете го Вашиот Поттикне, дури и во случај на случаен помал судир или случајно прскање на вода, Вашиот Поттикне нема да биде оштетен. Овој заштитен капак е најдобриот Божиќен подарок за Поттикне. - - - Практичен И убавнадворешен моден дизајн, се чувствуваат добро, многу практично. Лесен за инсталирање и отстранлив во секое време. Отворете и затворете како книга за да ја разбудите Вашата Поттикне, да ја натерате да работи или да спие. 4_ Прилагодување : Ако имате омилени слики И сакате да ги направите вашите заштитни школки за поттикнување на вашите деца, слики од вашето домашно милениче, вашето семејство и вашата сопруга, испратете ми го моделот поттикне и вашите фотографии, ќе направам уникатна заштитна обвивка полна со љубов кон вас. едноставен за употреба : Едноставен за ставање и полетување, можете да го користите многу лесно, можете целосно да пристапите до сите функции без да го отстраните куќиштето од Поттикне. Уредот може да се полни со затворено куќиште. 6 кога бев млад, секогаш чувствував дека учењето е здодевно и здодевно. Подоцна, кога пораснав, разбрав што рече мајка ми. Учењето и растот се работи што треба да ги правиме цел живот. Животот е маратон. Никогаш не е доцна да научите да читате. Добро вашиот поттикне, го користат, се стави на нов поттикне случај, и да почне со читање. Автоматско Будење За Спиење : покритието за поттикнување може да ја поддржи функцијата За Режим На Автоматско Спиење / Будење. Магнетот го обезбедува затворањето на куќиштето, лесно се вклучува и исклучува клиповите. Исто така, помага да се продолжи траењето на батеријата. Кога имаме поттикне случај, за подобро за долгорочна употреба, се препорачува да можете да купите поттикне случај.