6 Пакувања Нова Божица Кадрава Лоци Капчиња Коса 14 Инчен Кадрава Капчиња Коса Вештачки Лакови Капчиња Коса Бохо Хипи Локни речни лоци Синтетички Екстензии За Коса ?
  • Неодамнешно

6 Пакувања Нова Божица Кадрава Лоци Капчиња Коса 14 Инчен Кадрава Капчиња Коса Вештачки Лакови Капчиња Коса

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

?●Специјално€ : Во Споредба Со Божицата Локни, Речната Божица Локс Има Повеќе Кадрава Коса Во Влакно, Една Влакно Со 3 Кадрава Коса Поубав И Полн Изглед. ?●Стил На Коса : Нови Божици Вештачки Лакови Со Кадрава Коса Во Средината И Краевите; Нови Божици, Бохо Хипи Локни, Речни Вештачки Лакови, Модерен Стил На Коса, Следејќи Го Прекрасниот Моден Тренд, Ве Прават Постоење Слично На Божица. ?€Карактеристики На Косата : Повеќе Мали Кадрици, Висококвалитетна Кадрава Вештачка Волна Капчиња Коса, Лесна За Инсталирање И Цврста, Многу Мека И Природна, Лесна И Удобна, Без Заплеткување, Без Мирис. ?●Големина 18 Инчи, #1б ● Пакување : 6 Пакувања, 24 жици/Пакување, Вкупно 144 жици, Повеќе Корени Носат Поцелосна Форма. ?●Брза Испорака Q : Фабрички Излез, Fba Брза Испорака, Логистичка Услуга за вас. Стил : божица Фаикс Лоци Капчиња Со Кадрави Краеви Речни Кадрици Капчиња Коса Капчиња Божица Локни Коса Брановидни Бохо Хипи Капчиња Плетенки Однапред Обоени Боемски Лоци Капчиња Коса. Пол на корисникот : Костум за црни жени, девојки, деца, сите возрасти кои сакаат да создадат нови фризури. Прилики : Секојдневна употреба,Забава, Ноќта На Вештерките, Косплеј и во секое време сакате да го покажете вашиот шарм.божица плетенки капчиња косата ве прави пошармантни, ќе добиете многу комплименти. Следете ги овие чекори и чувајте Ги вашите Нови Божествени Лоци свежи и подготвени за убиство : . Одделете Ги Локите секојдневно едни од други за да спречите нивно спојување. Спијте со свилена шамија или свилена навлака за перници во ниско опавче. Грижете се за вашиот скалп користејќи масло што може да го стимулира растот - т.рицинус, нане или масло од рузмарин 4. Ако ги Имате Бохо-Божествените Прамени, користете мус за коса за да го намалите разлетувањето и додадете дефиниција на кадравите прамени!.