Рачно Разнесени Мексикански Текила Шут Очила-Сет на 6 Кобалт Сини Раб Текила Шут Очила
  • Неодамнешно

Рачно Разнесени Мексикански Текила Шут Очила-Сет на 6 Кобалт Сини Раб Текила Шут Очила

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Секое разнесено стакло е направено од рацете на квалификувани занаетчии, може малку да се разликува по големина и да покаже ситни меурчиња во стаклото што се развиваат од процесот на дување Без олово, направено од одржливо рециклирано стакло. Рачно перење препорачува, но машина за миење садови безбедно на врвот решетката. Исклучителен занаетчиски квалитет, густо и цврсто стакло. Гордо рачно изработени во Мексико. РАЧНО ИЗРАБОТЕНО-Секое мексиканско разнесено стакло е рачно изработено од квалификувани занаетчии користејќи техники предадени од генерација на генерација. ТРАДИЦИЈА - овие традиционални шут очила покажуваат иконски мексикански стил. КВАЛИТЕТ - сите наши мексикански стакларија се направени од еколошки рециклирано стакло и се без олово. Цврст и безбеден за миење садови. ГОЛЕМИНА - секое стакло со истрел од текила е високо приближно 3,9 инчи и 1,6 инчи во дијаметар. Секоја чаша држи 2 течни унци. УНИКАТНО-секое стакло со истрел е занаетчиско рачно изработено и може малку да се разликува по големина, боја и дизајн.