Пфалцграф Винтербери Каменина Кригла, 1 Брои, Избрани
  • Неодамнешно

Пфалцграф Винтербери Каменина Кригла, 1 Брои, Избрани

DEN 218.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Како што есента се претвора во зима, светли бобинки од холи го прават својот изглед; садовите За Вечера Со Зимски Бобинки се празнична класика што го оживува овој безвременски мотив во елегантно извајани садови и прибор за јадење убави стакларија и радосен подарок 20-унца каменина кригла. Изработени од каменина; совршен за одмор забавни. Се одликува со целосна колекција на прибор за јадење, прибор за јадење и додатоци. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Како Што Есента се претвора во зима, светлиот Холи бобинки го прават својот изглед. Винтербери вечера е празнична класика која го оживува овој безвременски мотив во елегантно извајани садови и прибор за јадење, прекрасни стакларија и радосни подароци. 20-Унца каменина кригла. Изработени од каменина. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно.