АДОМ Женски Ученичка Долна Облека Играње Долна Облека Комплет Секси Студентски Костими
  • Неодамнешно

АДОМ Женски Ученичка Долна Облека Играње Долна Облека Комплет Секси Студентски Костими

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Еластична, Полиестер, Спандекс еластично затворање на половината. Секси училиште девојка облека костим е направен од 90% Полиестер, 10% Спандекс. Висококвалитетната ткаенина е мека, растеглива и удобна. Врвот на оваа студентска долна облека има затворање на вратоврската и лесно се прилагодува на градите со која било големина. Исто така, има силна поддршка што ќе ве направи самоуверени и ќе изгледате шармантно. Карираното здолниште има еластичен појас, лесно се наоѓа совршена големина и лесно се става и соблекува. Мини здолниште, кое ќе направи да изгледате повеќе како помлада ученичка. Оваа долна облека за играње улоги е совршен комплет за облекување За Ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, ноќната клубска облека, забавата за косплеј, тематската забава, меден месец, брачната ноќ итн. Содржина на пакетот : 1 х женска ученичка долна облека поставена со кроп топ и мини здолниште.