Постер за трепки Постер За Трепки Нокти За Убавина Цилијарен Постер Салон За Убавина Постер Платно Сликарство Постери И Отпечатоци Ѕидни Уметнички Слики За Дневна
  • Неодамнешно

Постер за трепки Постер За Трепки Нокти За Убавина Цилијарен Постер Салон За Убавина Постер Платно Сликарство Постери

DEN 905.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 5 големина за избор(1 инч=2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар материјал за постер. Тој е водоотпорен,отпорен на влага и висока цврстина на истегнување.Постерот има богата боја за печатење и фина текстура. Ако ви требаат други големини, ве молиме оставете ми порака. Ние исто така можеме да го прилагодиме секој дизајн, можете да ни испратите слики или да креирате слики за вас. Поради различни брендови на дисплеи, вистинската боја на ѕидната уметност може да биде малку поинаква од сликата на производот. Совршен избор за спална соба, дневна соба, гостинска соба, сала за состаноци, бања, трпезарија, кафе бар, ходник, коридор, студентски дом, хотел, салон, дом и канцелариски декор. Добредојдовте во нашата продавницасе онлајн 24 часа (со нетрпение го очекуваме вашиот совет).ако ви треба друга големина,ве молиме оставете ми порака.Ние исто така можеме да го прилагодиме секој дизајн, можете да ни ги испратите сликите од вас, можеме да создадеме за you.To Почитуван Купувач1. Постерите се печатат на висококвалитетно платно дизајнирано за печатење на платно. Нашето платно е бело полу-сјајно уметничко платно, поскапо од фотографската хартија. Ние користиме само слики со висока дефиниција,постерите се шарени, може да се зачуваат долго време; 3. Имаме различни стилови на гравури на платно, гравури за нега, гравури за цитати, гравури во нордиски стил, уметност на животни, сликање пејзажи и така натаму. Ние правиме сопствени постери, можете да ни ја испратите вашата слика за да правиме постери; 5.100% решен проблем, доколку има проблеми, слободно контактирајте не; 6. Ефектот на печатење на платно постер е многу добар, може лесно да се монтира, многу погоден за украсување на домот, декорација на спалната соба, Дневна Соба За подароци, детска соба, спална соба, кујна, бар, работна соба, канцеларија, карактеристики на производот : Водоотпорен, долгорочна употреба, транспортно пакување : пакување Со Цевки толку многу ја сакаме Уметноста, Уметноста ги тера луѓето Поблиску, Ве Молиме да уживате во целата уметност што ја правиме во мојата Продавница,исто така можете да уживате во уметноста што ни ја сакате, Благодарам.