Mothyskins Кожата Компатибилен Со Елгато Поток Палубата мк.2-Мирна Експлозија | Заштитна, Издржлива И Уникатна Обвивка Од Винил Налепници / Лесна За Нанесување И Промена
  • Неодамнешно

Mothyskins Кожата Компатибилен Со Елгато Поток Палубата мк.2-Мирна Експлозија | Заштитна, Издржлива И Уникатна

DEN 1209.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОСТАВЕТЕ ГО ТРЕНДОТ : Покажете го вашиот сопствен уникатен стил со Моќни Кожи ЗА Вашата Палуба Елгато Стрим мк2! Не ви се допаѓа Мирниот Дизајн На Експлозија? Имаме стотици дизајни за избор, така што Вашиот Елгато Поток Палуба мк.2 ќе биде уникатен како што сте!. ИЗДРЖЛИВА ЗАШТИТА за ВАШИОТ УРЕД : Произведен со ултра тенок, ултра издржлив ламинатен винил отпорен на дамки со цел ефикасно да ја заштитите вашата опрема од гребнатини, гребнатини, прашина и абење на секојдневната употреба! Мека винилна обвивка на кожата, не е направена од гума, силикон или пластика & тоа не е ТЕЖОК случај. ПРОДОЛЖУВА И ИЗЛЕГУВА ЛЕСНО : Лесно Нанесете ја вашата винилна налепница Mothyskins & со прецизност на Вашата Палуба Elgato stream mk.2 благодарение на патентираното лепило за ослободување на воздухот со низок зафат кое е изградено да трае, но лесно се отстранува и не остава лепливи остатоци кога сте подготвени да се префрлите на поинаков дизајн!. Гарантирано задоволство : нашиот пријателски, упатен персонал е тука да помогне, а задоволството на клиентите е наш врвен приоритет! Ако имате какви било проблеми со вашата нарачка или не сте среќни од која било причина, само кажете ни и ќе бидеме таму за да помогнеме!. ГОРДО НАПРАВЕНО ВО САД : Купете со доверба Од американска сопственост и управувана компанија! Моќните кожи се произведуваат во нашиот најсовремен објект Во Вест Палм Бич, Флорида, гордо произведен во Сад!. Дали Сакате Вашиот Елгато Поток Палубата МК.2 Да Се Издвоите Од Останатите? Силјскинс те покри! Оваа кожа е совршен начин да го направите вашиот контролер уникатно ваш! Совршено опремен за единствен изглед со личност и стил! Не ви се допаѓа овој дизајн? Имаме стотици оригинални дизајни На Моќни Кожи на располагање, така што можете да бидете сигурни дека ќе најдете оној што ќе ви се допадне! Дали Сакате Да Ја Заштитите Вашата Елгато Тек Палуба мк.2? Со Mothyskins Вашиот Елгато Поток Палубата мк.2 е заштитен од гребнатини, гребнатини, прашина, врвови на прстите и абење на секојдневната употреба! Покријте Ја Вашата Елгато Тек Палуба мк.