Стојат Случај За Поттикне Хартија Бела, Премија Издржлив Капак Со Рака Лента,, Само за 6 инчен Хартија Бела 5/6/7-ми Генерација
  • Неодамнешно

Стојат Случај За Поттикне Хартија Бела, Премија Издржлив Капак Со Рака Лента,, Само за 6 инчен Хартија

DEN 1507.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ве Молиме љубезно потврдете го бројот на моделот на задната страна на Вашиот е-читач Е E21 & DP75 SDI пред да го купите случајотНема да одговара Поттикне оаза или други Поттикне е-читачи. ●Вграден Дизајн На Штандот Со Вграден држач За преклопување, може да се отвори за употреба по желба, целосно ослободете ги рацете додека читате. Донесете ново искуство за читање. ●Вграден Слот За Картички И Рачен Ремен}Џебот За Картички Со Документи е дизајниран за да ги чувате вашите визит-картички, банкарски картички, готовина, белешки или сметки додека сте во движење. Рака ремен овозможува читање со една рака полесно и поудобно. ●Избран Материјал●Избран висококвалитетен синтетички, мек и отпорен на гребење микрофибер ентериер, површината е отпорна на отпечатоци од прсти, отпорна на гребење, отпорна на дамки и ефикасно го штити екранот на вашиот е-читач. ●Паметен Сон/Будење●Отворете Како книга, разбудете го вашиот е-читач автоматски, а потоа затворете го за спиење, ќе заштеди повеќе енергија од батеријата подолго време на подготвеност. 1, овој класичен висококвалитетен вештачки стп материјал, мек и отпорен на гребење микрофибер ентериер, го одржува екранот чист и отпорен на прашина. Не само што е прекрасно, туку е и функционално и заштитно2,оваа футрола за е-читач за поттикне хартија бела 5/6/7 генерација не само што е совршена за заштита на сопствената, туку и одличен подарок за пријателите и семејството за време на специјални настани како родендени, годишнини и Божиќни подароци3,Целосна Заштита,куќиштето може да се стегне по целото тело на вашето и да ви обезбеди одлична сеопфатна заштита Водоотпорна. Спречете појава на гребнатини, гребнатини, истури и нечистотија, но сепак ви овозможуваат лесен пристап до сите порти и копчиња.Засилување на аголот, амортизирање кога ќе паднете на земја, поефикасна заштита на вашата опрема4,Нашата поттикне хартија бела 5/6/7-та генерација висококвалитетно куќиште ќе ви овозможи со часови удобно искуство во читањето, лесно и издржливо, овој случај е совршен за носење на вашиот е-читач со вас5,Прецизно сечење, резервиран USB слот ЗА полнење и позиција на клучот за напојување, сите функции може да се користат без отстранување на куќиштето6,поради фактори како што се агол на снимање, светлина, дисплеј, итн, мала разлика во бојата е нормална.