Анканг Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Pu Кожа Паричник Штанд Флип Фолио Капак со[Shockproof Tpu Картичка Слотови Магнетни Затворање
  • Неодамнешно

Анканг Случај за iPhone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, Pu Кожа Паричник Штанд Флип Фолио Капак со[Shockproof Tpu

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилност : случај За Iphone 13/13 Mini/13 Pro/13 Pro Max, ве Молиме потврдете го моделот на телефонот пред да го купите ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : оваа кожна футрола за телефон е изработена од висококвалитетен СТП и издржлив флексибилен материјал за совршена заштита од гребнатини, оштетувања, нечистотија и прашина. ПРЕЦИЗЕН ДИЗАЈН АРАНЖМАН : слободно може да се каже дека копчињата се добро распоредени и лесни за ракување. Штандот е корисен! Штандот е дополнителен бонус кога сакате да гледате видеа, поинтимни за да ви ја обезбедат удобноста на животот. ПОЕДНОСТАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ЖИВОТ : овој случај можете да го користите како држач за гледање видеа или филмови под најдобар агол. Магнетниот размавта е умно конструиран што се преклопува преку предниот дел на екранот за да го заштити кога е затворен, спречувајќи навлегување на гребнатини и нечистотија. ЗАШТИТНО : Силното Магнетно Затворање безбедно ги обезбедува телефонот и картичките. Го штити вашиот паметен телефон од случајни капки, испакнатини, гребнатини, водоотпорен и прашина и др. Ако сте некој што постојано гледа во вашиот телефон, потребна ви е убава и цврста футрола која не само што го штити екранот на телефонот и неговиот грб, туку служи и како корисен оператор за некои најважни работи. Зошто да ги исполнувате вообичаените ситуации кога можете да добиете повеќеслојно решение за заштита?Куќиштето нуди прецизни исечоци кои ви овозможуваат лесен пристап до телефонските порти и камерите. Не ги прави копчињата за јачина на звук и напојување недостапни.* Стилски дизајн, лесен за инсталирање и отстранување.* Заштитете го телефонот од прашина, гребнатини, удари и издржливи .* Заштитете го телефонот од гребнатини и оштетувања Заштитете ја вашата вредна инвестиција .*Вграден во 2 слотови картичка и готовина складирање мезанин.Карактеристики : Безбедно заштитете го телефонот, отпорен на прашина, отпорен на удари, држач за кредитни картички.Материјал : СТП+Tpuyur пакет1x За Iphone 13/13 Мини/13 Про/13 Про Макс,.