Фиа Европско Првенство Во Трки Со Камиони
  • Неодамнешно

Фиа Европско Првенство Во Трки Со Камиони

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Европското Првенство Во Трки со Камиони е едно од најспектакуларните и најпредизвикувачките натпревари во моторни трки Официјалната игра НА ФИА ЕТРЦ е сосема нова опција за сите љубители на тркачки симс. 45 камиони со нивната официјална облека, вклучувајќи ги и врвните производители Како Волво, Човек, Товарен Брод и Западна Ѕвезда. 20 екипи и најдобрите возачи на шампионатот. 14 кола, вклучувајќи ги и официјалните етрц, Како и Лагуна Сека, Коло На Америка и Фуџи Спидвеј;5 режими со еден играч и 5 режими со повеќе играчи. Европското Првенство Во Трки со Камиони е едно од најспектакуларните и најпредизвикувачките натпревари во моторни трки.Тешкотијата во возењето и многу уникатни карактеристики на трката се верно репродуцирани со Моторот КТ (WRC). ВО ЕТРЦ, како на тркачките патеки во реалниот живот, треба да ја контролирате температурата на сопирачките за да не се прегреат. Исто така, мора да ја земете предвид тежината на камионот при свиоци, да го следите абењето на гумите и да ја пронајдете најдобрата тактика за претекнување.Единствената официјална симулација која ги содржи сите уникатни карактеристики НА ЕТРЦ и им нуди на сите љубители на трките сосема ново возачко искуство : трка џиновски камион од 5 тони, 1.000 коњски сили против 12 натпреварувачи, притоа почитувајќи ги правилата на трката за да се избегнат казни. Официјалната игра НА ФИА ЕТРЦ е сосема нова опција за сите љубители на тркачките симс!.