ULIBERMAGNET 2 Пакет Големи Гаража Магнет Куки И Магнетна Моќ Алатка Организатор, Тешки Безжични Држач За Вежба За Внатрешни &засилувач; Отворено Виси Алатки, Јажиња, Вежб
  • Неодамнешно

ULIBERMAGNET 2 Пакет Големи Гаража Магнет Куки И Магнетна Моќ Алатка Организатор, Тешки Безжични Држач

DEN 1039.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

● [Тешка Магнетна Кука] : Тешките цврсти челични куки можат да создадат ефикасен простор за складирање на вашата гаража, градина, продавница, подрум или магацин На пример, за складирање вежби, скали, косилки за трева, градинарски алат, електрични алати, велосипеди, лопати, метли, скутери, косилки за трева, јажиња, црева итн. ● [Организатор На Алатки за магнетна Моќност] : оставете ги електричните алати да имаат нова основа, користете го организаторот на магнетни алатки за да ви помогне да ги зачувате и складирате сите најчесто користени алатки, организирајте ја вашата неуредна работна маса, на прв поглед, На дофат на раката, Пронајдете ги алатките што ви се потребни без да губите време. ● [Кука За Магнет Обложена со Гума] : куките се цврсти и издржливи, тркалезната црна гумена обвивка што не се лизга на дното е дизајнирана да ги поправа предметите, да ја заштити неговата површина од гребнатини или оштетувања и да спречи лизгање и ' рѓосување на куката.Овие куки за складирање може да се користат во затворени простории и на отворено. ● [Организирајте Го Вашиот Простор] : организаторите На гаражни алатки имаат посветени области за складирање на вежби и шрафцигери. Со простор за 4 вежби и 9 шрафцигери со различни големини, можете брзо да ја пронајдете потребната алатка и да се вратите кога ќе заврши вашата работа. ЗАБЕЛЕШКА : дебелината на вшмуканиот железен лист мора да биде поголема од 0,047 инчи/1,2 мм.во спротивно, магнетната кука ќе се лизне.