SHIEID Samsung Флип 3 Случај Со Прстен, Z Флип 3 Случај Шарка Заштита, Флип Z 3 Случај Удар Отпорни Магнетна Атракција Шарка Заштитен Случај Компатибилен Со Galaxy Z Flip 3 5G, Црна
  • Неодамнешно

SHIEID Samsung Флип 3 Случај Со Прстен, Z Флип 3 Случај Шарка Заштита, Флип Z 3 Случај Удар Отпорни Магнетна

DEN 476.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ослободете Ги Рацете : шиид самсунг флип 3 случај со заштита на прстенестата шарка која е полна со мода Може да ви обезбеди удобност, удобност и стабилност кога пиете кафе, пазарувате или ги окупирате рацете. Можете исто така да го закачите телефонот на чантата или да закачите некои додатоци што ви се допаѓаат на прстенот. специјално дизајниран За Samsung Galaxy Z Flip 3 2021 година. Технологија за заштита на шарката со магнетна Привлечност : Ексклузивната заштита на шарката обезбедува совршено движење на отворање и затворање на шарката со магнетна привлечност и има луксузен изглед, иновативна заштита на шарката, случај З флип 3 ви дава доволно сигурност. 360° Заштита : Z flip 3 случај прецизна технологија за ласерско сечење, мазни и прецизни перфорации, можете лесно да пристапите до копчињата на уредот и да уживате во допирот на оригиналниот телефон Samsung Z Flip 3. Заштитното куќиште обезбедува и одлична заштита за камерата и екранот, а подигнатите рабови спречуваат гребнатини кога се ставаат на груба површина. Поддршка Безжичен Полнач : случајот Галакси флип з 3 може да поддржува безжично полнење,нормално можете да носите флип 3 мобилен телефон случај галакси з за безжично полнење. Пријателска Услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не преку е-пошта и ние ќе ви помогнеме во секое време. Од производство до продажба, поминавме низ различни нивоа на проверка на квалитетот од страна на професионалци за да се осигураме дека клиентите добиваат задоволителни производи, Извонредната услуга за клиенти ви овозможува да бидете безгрижни по купувањето. Ослободете Ги Рацете : шиид самсунг флип 3 случај со заштита на прстенестата шарка која е полна со мода. Може да ви обезбеди удобност, удобност и стабилност кога пиете кафе, пазарувате или ги окупирате рацете. Можете исто така да го закачите телефонот на чантата или да закачите некои додатоци што ви се допаѓаат на прстенот. специјално дизајниран За Samsung Galaxy Z Flip 3 2021 година. Технологија за заштита на шарката со магнетна Привлечност : Ексклузивната заштита на шарката обезбедува совршено движење на отворање и затворање на шарката со магнетна привлечност и има луксузен изглед, иновативна заштита на шарката, случај З флип 3 ви дава доволно сигурност. 360° Заштита : Z flip 3 случај прецизна технологија за ласерско сечење, мазни и прецизни перфорации, можете лесно да пристапите до копчињата на уредот и да уживате во допирот на оригиналниот телефон Samsung Z Flip 3.