Подигнување Сокриена Кујнска Славина За Извлекување, Ротација Од 360°Тапа Со Двоен Излезен Кујнски Мијалник, 304 Нерѓосувачки Челик Со Една Рачка Топла И Ладна Вода М
  • Неодамнешно

Подигнување Сокриена Кујнска Славина За Извлекување, Ротација Од 360°Тапа Со Двоен Излезен Кујнски Мијалник,

DEN 1807.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кујна Мијалник Славини Материјал : кујнската славина за подигнување е изработена од лиење од нерѓосувачки челик СУС 304, која има одлична отпорност на корозија и отпорност на ' рѓа, четкана површина на никел, униформа боја, отпорност на гребење, отпечаток од прст и отпорност на дамки од вода. Флексибилен и удобен : 360-ротирачка славина за извлекување, слободно кревање и ротирање, криење и не зафаќање простор, миењето на аглите на мијалникот е без напор, опсегот на цртање не е ограничен, а мијалникот е попогоден за земање вода. Режим на излез на вода : Два режими на излез на вода, еден допир, лесно префрлување, излез на вода од типот на туш, силна површина за излез на вода, излез на меурчиња, излез на вода е мек и не прска, повеќеслоен меур за филтрирање, нечистотии на филтерот во водата, излез на вода бидете сигурни. Една рачка : една клучна двојна температура, топла вода лево и ладна вода десно, што ви ја дава удобната температура на водата што ја сакате. Керамички вентил јадро, отпорни на абење, висока температура, анти-капе, отпорни на корозија, издржливи. Тапа за кујнски Мијалник Име : подигнување на тапа за извлекување материјал : технологија на површина од не ' рѓосувачки челик : тип на четкан калем : дијаметар на седиштето на керамичкиот диск : 35-45ммлифтинг опсег : 3,5 см~28смфункција категорија : тип На мешање на славина : метод на отворање на седење : тип на клуч применлив тип : кујнски славина : модерен и едноставен.