Нови Креации Ткаенина &засилувач; Пена Ад, 5 Стапки Широк од 9 Стапки Висока Полиестерска Завеса Завеса Панел -
  • Неодамнешно

Нови Креации Ткаенина &засилувач; Пена Ад, 5 Стапки Широк од 9 Стапки Висока Полиестерска Завеса Завеса Панел

DEN 607.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Поплин Ткаенина Направени Во САД Со Нови Креации Ткаенина И Пена Ад. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Секоја нарачка е за 2 Полиестерски Завеси Од Поплин Завеса што е широка 5 стапки х 9 стапки висока. (60" Широк х 108 " Висок). Дигиталните слики што ги прикажуваме имаат најточна можна боја. Сепак, поради разликите во компјутерските монитори, може да има варијации во бојата помеѓу вистинскиот производ и вашиот екран. Секоја завеса доаѓа со џеб од 4 инчи одозгора и чист исечен завршен раб од двете страни и од дното. Поради варијација на бојата, боите нарачани во различни периоди ќе бидат од различна боја и може да не се совпаѓаат точно во боите. Оваа ставка е позадина панел дното и страните се зголемени за чист изглед. Врвот има џеб со 4 прачки . Панелите често се користат со систем за цевки и завеси, кои се наоѓаат во сите хотели, банкети центри и други локации за настани. Панелите можат да се користат и позадина или делители. Овие завеси се направени со ткаенина од врвен степен 100% предено полиестерско предиво во цврста, цврсто ткаена шема. Долготрајната ткаенина всушност ќе омекне и ќе се подобри со повторено перење, а боите ќе ги задржат живописните бои низ годините на перење. Бојата на панелите е означена во насловот и сите линии за шиење се со соодветна нишка во боја. Оваа позадина ќе ја пропушти светлината и не е затемнување.