Luminarc N7593 Работно Стакло За Складирање Тегла Со Капаци, 14 Унца, Во собата на 4, Јасно &засилувач; Работа 21-Унца Складирање Тегла/Кулер Со Капаци, Во собата на 4 Чаши Тамб?
  • Неодамнешно

Luminarc N7593 Работно Стакло За Складирање Тегла Со Капаци, 14 Унца, Во собата на 4, Јасно &засилувач; Работа 21-Унца

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ 1 : овој сет вклучува 4 - 14 мл Работно Стакло И 4 - Бели Капаци За Складирање. Производ 1 : Земја на Потекло : САД. Производ 1 : Материјал : Стакло и бпа слободен пластика. Производ 1 : Безбедна Машина За Миење Садови. Производ 2 : овој сет вклучува 4-21 мл. Работни Стаклени Ладилници и 4-Бели Капаци за Складирање. Производ 2 : Земја на Потекло : САД. Производ 2 : Материјал : Стакло И бпа слободен пластика. Производ 2 : Безбедна Машина За Миење Садови. Luminarc N7593 Тегла За Складирање Работно Стакло Со Капаци, 14 Унца, Сет од 4, Исчистете Го овој сет За Работно Стакло ја олеснува секоја работа, без разлика дали му служите на вашето семејство или ги забавувате гостите. Јадење на отворено? Ставете ги чашите со нивните пластични капаци за да ги спречите грешките. Имате остатоци? Чувајте пијалоци и повеќе во очилата со капак. Подготвени за забава? Протресете ги омилените коктели токму во чашите со нивните безбедно поставени капаци.Луминарк Работи Тегла За Складирање Од 21 Унца/Ладилник Со Капаци, Комплет од 4 Чаши За Тамблер, 4 Брои (Пакување од 1), Исчистете Ги овие чаши од 21 унца се токму она кога сакате " висок пијалок вода."Зошто да не бидете малку креативни со вашите пијалоци? Задоволете го вашиот сладок заб со домашен милкшејк истурен во ова класично стилизирано стакло (додадете алкохол за лекување само за возрасни). За поздрава опција, одете на смути исполнето со овошје и чувајте ги остатоците – доколку ги има – користејќи ги тесните капаци. Работното Стакло е цврсто и стилско со својот одамна воспоставен и добро признат дизајн кој комбинира практичност со издржливост. Совршен за секоја пригода, Овој сет За Работно Стакло ја прави секоја работа полесна и позабавна. Без разлика дали му служите на вашето семејство или ги забавувате гостите, Овие Работни Очила се служат за многу намени и во стилски талент. Јадење на отворено? Ставете ги чашите со нивните пластични капаци за да ги спречите грешките. Имате остатоци? Чувајте пијалоци и повеќе во очилата со капак.