Сисили Држач За Кафе Фиока За Складирање Компатибилен Со Капсули Долче Густо И к чаша, Држач За Капсули Од 24 Мешунки, Компактен Под Складирање На Тенџере За Кафе, Ор?
  • Неодамнешно

Сисили Држач За Кафе Фиока За Складирање Компатибилен Со Капсули Долче Густо И к чаша, Држач За Капсули Од 24

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ФИОКА ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ КАПСУЛИ : Чувајте и организирајте 24 од вашите мешунки за кафе во 4 уредни редови со името лесно читливо Супер-мазната акција на фиоката значи дека побрзо ќе ги добиете мешунките за кафе. ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Со Димензии само 2,95 инчи во висина, 13,77 инчи во должина и 11 инчи во ширина, овој компактен држач за капсули за кафе зазема многу малку од вашиот скапоцен контра простор. ЦВРСТ ДИЗАЈН : Изработена од челик, оваа цврста кутија за складирање овозможува монтирајте ја машината за кафе и Машината За Еспресо на врвот додека безбедно и безбедно сместувате мешунки за кафе. Фиоките за мешунки лесно се бришат и се градат да траат. ЗАШТИТА НА ПОВРШИНАТА : Заштитете ги вашите површини од истурање и оштетување од вибрации. Совршен за кујна или канцеларија, гумениот врв од пена што не се лизга, отпорен на капе помага да се намали бучавата додека се обезбедува цврст држач за вашиот апарат за кафе. ИДЕАЛЕН ДОДАТОК ЗА МАШИНА ЗА КАФЕ СО КАПСУЛИ : Украсете ја просторијата за кафе додека чувате капсули, практичен држач за кафе дома. Ве молиме имајте предвид дека не се вклучени парчиња. Чувајте ги и организирајте ги вашите мешунки за кафе во овој држач за мешунки компатибилен со мешунките Долче Густо и к чаши. Тој е дизајниран да држи до 24 капсули во 4 уредни редови. Изборот на вкусот на денот никогаш не бил полесен со оваа блиска фиока за мешунки. Овој цврст сад за мешунки не само што ви овозможува да ги одржувате вашите капсули организирани, туку делува и како платформа за вашата машина за кафе. Челичната конструкција ви овозможува да ја монтирате машината за кафе директно на задниот дел од држачот за мешунки, заштедувајќи простор на работната површина и намалувајќи го нередот во канцеларијата или кујната.