4 Парчиња Клипови За Коса, Рачно Изработени Шноли За Коса, боби иглички, Сјајна Кристална Фиба, Елегантни Додатоци За Коса За Жени Девојки, Жирафа Цртан Филм Животно
  • Неодамнешно

4 Парчиња Клипови За Коса, Рачно Изработени Шноли За Коса, боби иглички, Сјајна Кристална Фиба, Елегантни Додатоци За

DEN 191.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Димензија - неговата должина е 6,3 см, соодветната големина е погодна за повеќето видови коса Дијаметарот на кружниот украс е 1,6 см. Гроздобер Стил-бојата на барет е античка бронза, со кружен украс со конвексно стакло. Можете да ги носите на свадби, забави, шопинг, фестивали и одмори, правејќи да изгледате привлечно во толпата. Бесплатна Сопствена Услуга-она што е поинтересно е што можеме да ја испечатиме вашата фотографија на игличките за коса, само испратете ни ја фотографијата. Сигурен Материјал-Изработен од галванизиран бакар, кои се многу издржливи и можат да спречат оштетување на вашата коса, можете да ги користите долго време. Што Ќе Добиете-има 4 парчиња иглички за коса во пакет кутија за накит од хартија. Нашата визија е да ви донесеме шарен живот! Ако имате било какви прашања или предлози, добредојдовте да ни испратите порака.