Амбесон Сад Ткаенина покрај Дворот, Четврти јули Ѕвезди Граѓански Национален Ден Патриотски Западен Поздрав До Унијата, Растеглива Плетена Ткаенина за Шиење Обле?
  • Неодамнешно

Амбесон Сад Ткаенина покрај Дворот, Четврти јули Ѕвезди Граѓански Национален Ден Патриотски Западен

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние донираме процент од нашиот профит на локалните Невладини Организации кои помагаат во напорите за олеснување на земјотресот ДОЛЖИНА : 72" (2д) Не избелувајте. Исушете ја на тивок оган. Железо на ниска / средна топлина.