Navitech Црна Тешки Солиден Тврд Случај/Покритие Погоден за  Vivo AR Очила
  • Неодамнешно

Navitech Црна Тешки Солиден Тврд Случај/Покритие Погоден за  Vivo AR Очила

DEN 779.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го одржува вашиот уред и додатоци за Зголемена Реалност безбедни, заштитени и организирани Мрежестиот џеб обезбедува простор за складирање на кабли и други додатоци. Заменливи делови За Складирање за персонализирање на просторот на вашиот случај. Вклучува удобна рачка за носење за лесна употреба додека сте во движење. 12 Месечна гаранција. Тврдиот случај Навитех е идеално решение за складирање на Вашите ОЧИЛА Виво АР. Меката внатрешна обвивка го штити уредот од гребнатини додека цврстите, гумени надворешни рачки на површините го штитат од капки или удари. Функцијата со двоен патент и отстранливите внатрешни ѕидови ви овозможуваат слобода да го персонализирате вашиот случај за вашите индивидуални потреби. Внатрешен мрежен џеб за складирање кабли и други придружни додатоци.