Ллд Тешка Облека Железница Дрво Облека Шини Цврста Решетка За Облека со 2 Нивоа Решетка За Чевли За Спална Соба Ходник Дневна Соба Максимална Носивост 100 Кг
  • Неодамнешно

Ллд Тешка Облека Железница Дрво Облека Шини Цврста Решетка За Облека со 2 Нивоа Решетка За Чевли За Спална Соба

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕШЕТКА ЗА ОБЛЕКА : Оваа дрвена решетка За облека со полица опремена со горна прачка, полици за складирање од 2 нивоа и 2 куки Долната полица може да се користи за складирање на куфер или како решетка за чевли, средна полица за корпа за складирање и еден куп облека и преклопени крпи постелнина на горната полица. Куките може да се користат за вреќи, капи, шалови, чанта, чадор итн. ДРВЕНА РЕШЕТКА ЗА ОБЛЕКА : Висечката решетка За Дрвени палта е изработена од природен Дрвен материјал , кој е еколошки, антикорозивен и има силен носивост и издржливост. Оваа решетка за облека од дрво поддржува вкупно 220 фунти. ЗАШТЕДЕТЕ ПРОСТОР : мерка за решетка За облека што виси Дрво 100+50*40*143см.Решетката За облека Од Дрво може да се стави во ходник, дневна соба, спална соба, канцеларија, конференциски приемни простории, студентски домови, хотели, стан итн. ЦВРСТО СТОЕЊЕ : слободно стоечките лавици за палто со структурата на скалата, дизајнот на четири нозе и поддршката од две страни и грб ја зајакнуваат стабилноста на шината за облека. Ќе биде поцврст и постабилен дури и кога е целосно натоварен со зимски палта и чевли. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : преносливиот бамбус лесно се склопува со обезбедени завртки, навртки, завртки и целиот потребен хардвер и јасна инструкција, што нема да биде проблем за вас. Оваа тешка висечка решетка за облека е изработена од природно Дрво со третман со карбонизација. Значи,тој е водоотпорен и нема деформација, издржлив и цврст. Држачот за решетки за облека може да се користи како дополнително складирање или гардероба за облека и секојдневни предмети. Совршен за уредување чевли и палта. Дрвена пренослива решетка за облека опремена со врвна висечка шина и полица за складирање од 2 нивоа и 2 куки. Држи чевли на дното и преклопена облека на врвот . Куките може да се користат за закачување торба, шалови, чанта, чадор итн. Ова е многу корисен држач за палто кој уредно се вклопува во секој тесен премин за да заштеди простор и лесен за маневрирање од соба во соба.