Сини Змеј Скали Проширување На Папката Со Датотеки Џеб Слатки Отпечатоци Папки За Поднесување Што Може Да Се Прошират Хармоника Организатор На Документи
  • Неодамнешно

Сини Змеј Скали Проширување На Папката Со Датотеки Џеб Слатки Отпечатоци Папки За Поднесување Што Може

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пп Произведено во САД Или Увезено. Материјал : преносливата папка за организатор на хартија за канцелариски дом е изработена од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ПП, кој е цврст и издржлив. Предности : пп материјалот на папката организатор на документи држач за хартија со 6 џебови ќе ги чува вашите важни документи безбедни од вода, сметките, писмата и документите ќе бидат добро заштитени. Внимателен Дизајн : симпатичниот организатор на папката со документи е дизајниран со 6 џебни прегради за сортирање и организирање документи и е опремен со скриени токи за заштита на безбедноста на документите за време на транспортот. Лесен И Пренослив : организаторот на писмото за жени мажи важна папка за организатор на документи е лесна за носење и може да се вклопи во вашиот ранец, актовка, куфер. Применливи Сценарија : прилагодената папка за организатор на датотеки со печатени слатки обрасци е погодна за универзитет, канцеларија, домашна употреба. Тоа е совршен подарок за наставници, лекари, инженери, дизајнери, истражувачи. Проширување На Датотека Папка Датотеки Организатор 6 Џеб Буква Големина А4 Хартија За Сметки, Сметки И Документи Канцеларија Дома.