Алатки Торта Врвот Кутија Со Алатки Клуч Шрафцигер Лента Мерка Пила Клешта Чекан Тематските Среќен Роденден Торта Декорација
  • Неодамнешно

Алатки Торта Врвот Кутија Со Алатки Клуч Шрафцигер Лента Мерка Пила Клешта Чекан Тематските Среќен Роденден Торта

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Алатки Украси За Роденденска Забава : Совршени украси за вашата роденденска забаваИмпресивни украси за темата на вашите алатки роденденска забава,која ќе додаде повеќе сјај на вашата среќна роденденска забава и ќе ви донесе радост. Пакетот Вклучува : 1 пакет алатки среќен роденден торта топер.Алатки роденден торта врвот е околу 4,3 инчи должина и 6,5 инчи широк.Овие алатки топер за роденденска торта е одличен додаток за украсување на вашата торта. Материјал : Алатки топер за роденденска торта е изработен од висококвалитетна сјајна дебела хартиена картичка,изработена од сјајна црна црвена розова златна картонка.Еколошки издржлив и лесен за чување. Пред-соберете : Алатки топер за роденденска торта пред-соберете И БЕЗ САМОСТОЈНО.Само отворете го пакувањето и залепете го на вашата торта.Сакајте го и фотографирајте и оставете прекрасни спомени со вашите пријатели и семејства. Обезбедување ВИСОК КВАЛИТЕТ : Ако имате какви било прашања во врска со производот или имате какви било проблеми по добивањето на производот,можете да склучите договор со нас во секое време и ние ќе ја обезбедиме најдобрата услуга. 1 пакет алатки среќен роденден торта топер.Алатки роденден торта врвот е околу 4,3 инчи должина и 6,5 инчи широк.Овие алатки топер за роденденска торта е одличен додаток за украсување на вашата торта. Алатки роденден торта топер пред-соберат И НЕ САМ.Само отворете го пакувањето и залепете го на вашата торта.Сакајте го и фотографирајте и оставете прекрасни спомени со вашите пријатели и семејства.