Алјаска Маламут Куче Во Многу Печатени Корици За Автомобилски Седишта Универзално Вклопување На Капаци За Седишта За Автомобили-Куче Од Маламут Од Алјаска Во Мног
  • Неодамнешно

Алјаска Маламут Куче Во Многу Печатени Корици За Автомобилски Седишта Универзално Вклопување На Капаци За Седишта За Автомобили-Куче

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Изграден со висококвалитетна полиестерска микро-влакнеста ткаенина за максимална издржливост и удобност Додадете стил на вашите седишта додека ги заштитувате од излевање, дамки, кинење, избледување и многу повеќе. Дизајниран за брза и лесна инсталација на повеќето седишта во стилот на автомобил и ТЕРЕНЕЦ – не се потребни алатки. Еластичниот систем за поддршка и прицврстување обезбедува цврсто и сигурно универзално вклопување на повеќето стандардни седишта за автомобили и ТЕРЕНЦИ. Не за употреба на седишта со интегрирани воздушни перничиња, безбедносни ремени или потпирачи за раце. Аројалпет лансираше колекција на уникатни и ретки дизајни за печатење животни. Можете да изберете од одредена раса на кучиња, раса на мачки, раса на хрчаци, раси на папагали, раси на коњи итн. Нашата компанија додава до 50 нови дизајни секој ден во нашиот каталог.