Blackview BV9500 Про Случај, Кожа Паричник Случај со пари &засилувач; Картичка Слотови Мека Tpu Назад Капак Магнет Флип Случај За Blackview BV9500
  • Неодамнешно

Blackview BV9500 Про Случај, Кожа Паричник Случај со пари &засилувач; Картичка Слотови Мека Tpu Назад Капак

DEN 153.44

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

КОМПАТИБИЛНОСТ-Компатибилен Со Blackview BV9500 Pro/Blackview BV9500/Blackview BV9500 Плус, ве молиме потврдете го компатибилниот модел на телефон кога ќе нарачате Премиум Стп Кожа-кожната футрола е изработена од врвна полиуретанска кожа која е издржлива, дише, отпорна на абење и мека. Заштитете го вашиот телефон додека уживате во стилски и убав изглед. Куќиштето за телефон во стил на кожа обезбедува заштита на целото тело за вашиот телефон, заштитувајќи го телефонот од прашина, гребнатини и гребнатини. Забелешка : нема функција за автоматско будење/спиење. Мека Внатрешна Обвивка НА ТПУ-во Споредба со компјутерските материјали, материјалот НА ТПУ е помек, попогоден за носење и поеластичен. Флексибилната внатрешна обвивка на тпу не е лесна за кршење и може ефикасно да ја намали штетата предизвикана од случајно паѓање на мобилниот телефон и лесна за инсталирање и демонтирање. И силниот магнетски затворач безбедно го затвора куќиштето и спречува вашите скапоцености да испаднат од куќиштето кога случајно ќе паднат. Рфид Блокирање Технологија И безжични Полнење - картичка слотови се поддржани од страна на напредни рфид технологија за ефикасно блокирање на сигнали и заштита на вашите personal информации. Заштитете ги информациите за вашата чувствителна кредитна картичка од криминалци. Поддршка безжично полнење. Забелешка : ве Молиме ставете го телефонот во средината на полначот. Функција на паричникот И Држач За Гледање-куќиштето на паричникот содржи три слотови за картички и оддел за готовина што ви овозможува да излезете без да носите гломазни чанти. Флип случај со преклопна функција ви овозможува да го гледате екранот хоризонтално. И можете слободно да го прилагодите аголот за да ја пронајдете најдобрата перспектива. Совршен за видео повици или гледање филмови. Шантим Луксузен Паричник Случај За Blackview BV9500 Pro/Blackview BV9500/Blackview BV9500 Плус Премиум Стандарден Заштитен Капак ЗА Blackview BV9500 Pro/Blackview BV9500/Blackview BV9500 Плус пакетот вклучува : 1 * ТЕЛЕФОНСКИ СЛУЧАЈ за нас, "Shantime" како лидер Производител На интернет мобилни телефонски потреби, кои специјализирани за висока-квалитетни дигитални Производи И Главно Посветени на обезбедување На Звучни ЗАШТИТНИ Производи За Мобилни Телефони.