Кортези Насловна Аполо Коцка Отоманска, Метална Сребрена Вештачка Кожа, Ч-ОТ258080, Мали
  • Неодамнешно

Кортези Насловна Аполо Коцка Отоманска, Метална Сребрена Вештачка Кожа, Ч-ОТ258080, Мали

DEN 944.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Винил Сребрена Кожа Како Винил. Тафтувани на 5 страни. Пластични Нозе Што Не Означуваат. Димензии : 15"W x 15"L x 16" H. Не Е Потребно собрание. Сребрената Коцка Аполо отоманската е смел и смел начин за додавање интерес во просторијата. Тапациран е во метална сребрена кожа како винил и квадратни тафтувани, има и пластични стапала што не означуваат.