3DROSE трчање чевли и стакло од принцеза стакло висока потпетица на перница. Девојче ... - чаши
  • Неодамнешно

3DROSE трчање чевли и стакло од принцеза стакло висока потпетица на перница. Девојче ... - чаши

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бела керамика 11oz кригла Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Микробранова безбедна, миење на рацете за зачувување на сликата. Не содржи олово. Водење чевли и стакло од принцеза, висока потпетица на перница. Девојка Runner Runn Racing Racing Racing Chigs е достапна и во 11 мл и 15 мл. Зошто да пиете од обична кригла кога обичајната печатена кригла е толку поладна? Оваа керамичка кригла е бесплатна, микробранова безбедна. Сликата е отпечатена од обете страни. Се препорачува миење на рацете.