Не можам да размислувам директно бисексуално ЛГБТКИА БИ ПРИДЕРСКИ ПАПСОКЕТИП Поп Грип: Заменлива зафат за телефони и таблети
  • Неодамнешно

Не можам да размислувам директно бисексуално ЛГБТКИА БИ ПРИДЕРСКИ ПАПСОКЕТИП Поп Грип: Заменлива зафат за телефони

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова смешно зајакнување на LGBTQIA геј го исклучува вашиот poptop за друг дизајн или отстранете го целосно за можности за безжично полнење (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Ова смешно зајакнување на LGBTQIA геј го исклучува вашиот poptop за друг дизајн или отстранете го целосно за можности за безжично полнење. (Не е компатибилен со безжичниот полнач на Apple Magsafe или паричникот Magsafe. Прошибилен штанд за гледање видеа, да фотографирате групни фотографии, Face Time и Skype Handsfree. Напредно лепило ви овозможува да ги отстраните и репозиционирате на повеќето уреди и случаи. Забелешка : нема да се држи до некои силиконски, водоотпорни или високо текстурирани случаи. Работи најдобро со мазни, тврди пластични случаи. Ќе се придржува до i Phone 11, но не и на i Phone 11 Pro, ниту i Phone 11 Promax без соодветен случај. Ова смешно зајакнување на LGBTQIA Gay & бисексуални права дизајн е совршен подарок за да ја разоткриете вашата БИ -страна на светот и да се стави крај на бисексуалната бришење една модна изјава за заболување во исто време. Прославете ја убавината на сексуалната разновидност, овој дизајн на БИ гордост е жесток! Карактеристики ракописни букви и бои на виножитото на бисексуалното знаме за да ја фатат само -убовта што секој треба да го чувствува за сопствениот животен стил.