Yesung - Сензорни текови smini ver.
  • Неодамнешно

Yesung - Сензорни текови smini ver.

DEN 292.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја Датум на објавување : 2023.26 (Предметите ќе бидат испорачани последователно по датумот на објавување. ? Бесплатен подарок : Сет за дополнителни фото-картички со двојна страна (подарок за продавница за пазарот KPOP). ? 100% оригинална нова ставка. Обемот на продажба се рефлектира во графиконите Хантео и Гаон. ? Безбедно пакување со трага за испорака. Пазарот на KPOP (продавница за семејни продавници Hanteo & Gaon) ќе ја испрати вашата нарачка од Јужна Кореја. Датум на објавување : 2023.26 (Предметите ќе бидат испорачани последователно по датумот на објавување. ? Бесплатен подарок : Сет за дополнителни фото-картички со двојна страна (подарок за продавница за пазарот KPOP). ? 100% оригинална нова ставка. Обемот на продажба се рефлектира во графиконите Хантео и Гаон. ? Безбедно пакување со трага за испорака. ? ‍? Испораките се обележани пред датумот на објавување, но всушност ќе бидат испорачани по датумот на објавување. Тоа е внатрешен процес, така што вашите нарачки можат да бидат испратени веднаш штом албумите се достапни. Надворешниот случај е само да се заштитат подмножествата во внатрешноста, затоа штетите од кутијата не можат да бидат причина за враќање или размена. Ве молиме, земете видео од не-бокс веднаш по пристигнувањето на испораката во случај на какви било неисправни или исчезнати предмети внатре. ■ Датум на објавување : 2023.26 ■ СМИНИ случај + музика NFC CD + ланец на топки + Photocard (Случајна 1 од 4) ■ Доаѓа со сет на двострани дополнителни фото-картички на Yesung. ■ 100% оригинална нова ставка ■ ќе се смета за табелата Хантео и Гаон (Семеен код : HF00822 LES001).