Toddmomy деца налепници за момчиња налепници за момчиња 10 компјутери за тренинзи за обука налепници за налепници за обука на налепници за обука на тоалети за налепници
  • Неодамнешно

Toddmomy деца налепници за момчиња налепници за момчиња 10 компјутери за тренинзи за обука налепници за налепници

DEN 131.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Бакарна хартија, светлосен филм 【Квалитетен материјал】- getе добиете налепници од 10 парчиња во 5 налепници и секоја налепница за обука на ситници е повторно употреба со недели, но тоа не значи дека тренингот со ситници обично трае толку долго. 【Лесен за употреба】- Лесен за употреба и залепување, безбедни материјали, за да користите Rest Sugresed и за одреден временски период. 【Налепници за обука на ситници】- Овие налепници за обука на ситници можат да откријат фотографија на животни кога контактираат со урина, многу уникатни. 【Добра лична навика】- Овие налепници за обука на мали деца се корисни за да развијат добра навика за вашите деца. Тие можат да научат да го користат тоалетот самостојно без никакви помош, да го намалат и стресот. 【Забавен и возбудлив комплет за обука на ситници】- Прекрасниот изглед може да ги изненади и воодушеви вашите деца и да ги направи подготвени да вршат тренинг. Бакарна хартија, светлосен филм. 【Квалитетен материјал】- getе добиете налепници од 10 парчиња во 5 налепници и секоја налепница за обука на ситници е повторно употреба со недели, но тоа не значи дека тренингот со ситници обично трае толку долго. 【Лесен за употреба】- Лесен за употреба и залепување, безбедни материјали, за да користите Rest Sugresed и за одреден временски период. 【Налепници за обука на ситници】- Овие налепници за обука на ситници можат да откријат фотографија на животни кога контактираат со урина, многу уникатни. 【Добра лична навика】- Овие налепници за обука на мали деца се корисни за да развијат добра навика за вашите деца. Тие можат да научат да го користат тоалетот самостојно без никакви помош, да го намалат и стресот. 【Забавен и возбудлив комплет за обука на ситници】- Прекрасниот изглед може да ги изненади и воодушеви вашите деца и да ги направи подготвени да вршат тренинг. Карактеристики- Color Assorted Color.- Paperboard Material Capper, светлосен филм. Пакет, вклучувајќи 10- налепници за обука.