Yiisu #G31R31 Bluetooth звучник на отворено преносен Bluetooth стерео радио безжичен ретро рачен поддршка TF картичка
  • Неодамнешно

Yiisu G31R31 Bluetooth звучник на отворено преносен Bluetooth стерео радио безжичен ретро рачен поддршка

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете на вашите нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање. Затворање на привремено. Технологија за интерконекција на T-WS, поддржувајте два звучници поврзани во исто време, формирајќи лев и десен канал, излез 3 D опкружувачки звук на звук, уживање на ниво на кино, безжичен тандем, стерео тандем, шокантно. Звучници со двојно Bass8 W, опкружувачки звук од 360 степени, со два звучни звуци со целосен опсег со високи перформанси, неодимиум железо, моќен бас ко-не, продлабочена резонанца комора, за да формираат стерео системска вредност,. Користење на УВ сјајна боја + процес на позлата со злато, светла и сјајна, добра вредност, модерен и атмосферски изглед дизајн на чип, 5.0 чип, брз пренос, без заостанување, силна компетентна употреба, стабилна и континуирана ,. Без lagswitchable Wired Connection, Aux Wired Connection за репродукција и полнење додека свири Music1200mah батерија со висок капацитет обезбедува до 8 часа траење на батеријата за долготрајно репродукција на музика. Звучник со висока дефиниција, повик без раце, откажување на бучава од Intelnt и без бучава, разговор на до-uch на радио функција, автоматско радио, прекинувач по волја, добар придружник за временски период на слободно време. Системи за репродукција на музика за избор, Aux Wired Connection, Bluetooth врска, репродукција на картички TF приклучок, сè што сакате Package Include : 1xbluetooth звучник 1x спецификација 1x USB полнач 1x AUX кабел 1x лента. #G31 R31 Bluetooth звучник на отворено преносен Bluetooth стерео радио безжичен ретро рачен поддршка TF картичка.