-17 Panini Prizm #68 Wade Baldwin IV потпишана картичка PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант
  • Неодамнешно

-17 Panini Prizm 68 Wade Baldwin IV потпишана картичка PSA Slabbed Grizzlies - Кошаркарски картички за дебитант

DEN 1167.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Кошаркарски плочи за дебитантски картички. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Кошаркарски плочи за дебитантски картички. 2016-17 Panini Prizm #68 Wade Baldwin IV потпишана картичка PSA Slabbed Grizzlies Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен во меморијалите на Вејд Болдвин IV. Мемории на Мемфис Гризлис.