D&D PowerDrive 1080-5M-56 Синхрон ремен за тајминг, гума,
  • Неодамнешно

D&D PowerDrive 1080-5M-56 Синхрон ремен за тајминг, гума,

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД; Тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени на производителот на САД од ист тип 1080-5 M-56 Синхрон временски појас ОЕМ Дел број 1080-5 M-56 појас за појас од 5м. Технички спецификации : (инчи) (мм) надвор од обемот 42.52 1080 Топ ширина 2.20 56 Длабочина на ременот 0,15 3.8 Материјал Неопрене профил на заб 5м. Направено во Кина. Индустриско-тајминг-појаси. Индустриско-тајминг-појаси. 1080-5 M-56 Синхрон временски ремен ОЕМ Дел Број 1080-5 M-56 БЕЛТ ТИП 5М ТЕХНИЧКИ ТЕХНИЧКИ ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : (инчи) (мм) Надворешен обем 42.52 1080 Топ ширина 2.20 56 Длабочина на ременот 0,15 3.8 Материјал Неопрен профил на заб 5 M.