Heyhun omeенски атлетизбур ултра меко плетено превртување, собрани здолништа со јога хеланки S-XL
  • Неодамнешно

Heyhun omeенски атлетизбур ултра меко плетено превртување, собрани здолништа со јога хеланки S-XL

DEN 431.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% полиестер, 5% спандекс Направено во САД. Повлечете го затворањето. Удобност : Оваа цврста обична затегната хеланки ќе ве одржуваат топло и мобилно кога е потребно. Лесен и разноврсен во функција, овој стил на активна облека ќе ве натера да изгледате добро додека ги завршувате работите!. Квалитет : Нашата посветеност е на изработката, издржливоста и долговечноста на сите наши стилови и се надеваме дека ќе придонесеме за поотпорно движење „бавно мода“ каде убавината е во деталите и приказните зад вашата омилена ставка. Разновидност : Едноставно, но сепак внимателно направено со цел. Повлечете го широкото мини здолниште за да го добиете тоа совршено прицврстување со дополнителна поддршка и контрола на стомакот. Класично вклопување за потенцирање на колковите и нозете!. Направено во САД : Ние се гордееме со производство на сите наши панталони на домашен терен. Притоа, ние се осигураме дека квалитетот и интегритетот на нашите стилови е врвна, додека исто така е прифатлива и трендовски. Fit : Ве молиме, погледнете ги дополнителните информации за големината на сликите на производот. Моделот во сликата носи големина мал. Еј Хун! Разговарајте за најдобрите панталони досега! Исклучително удобно со вистинската количина на истегнување, овие хеланки можат да бидат одличен додаток на вашата секојдневна гардероба. Дојди да си го земиш денес!.