Harder & Steenbeck Evolution x 2 во 1 [123013]
  • Неодамнешно

Harder & Steenbeck Evolution x 2 во 1 [123013]

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Млазните поставува 0,4 мм и 0,6 мм 5 ml чаша за вшмукување. Никел-позлатена. Систем за вшмукување за вшмукување. Млазните поставува 0,4 мм и 0,6 мм. 5 ml чаша за вшмукување. Никел-позлатена. Систем за вшмукување за вшмукување. Airbrush Evolution x две во една чаша за вшмукување Воздушна четка за вшмукување од Harder & Steenbeck во сет 2-во-1 : 5 ml чаша за вшмукување и млазници поставува 0,4 и 0,6 mm во сет. За правење модели, уметност за нокти, убавина. Другите пластични шишиња од нашите додатоци одговараат на вшмукувачката врска.