Стоматолошки асистент 11 или 15oz кафе кригла - никогаш не планирав да бидам најдобриот асистент во светот, но еве, јас сум апсолутно крцкајќи го! - Најдобра забава за с?
  • Неодамнешно

Стоматолошки асистент 11 или 15oz кафе кригла - никогаш не планирав да бидам најдобриот асистент во светот,

DEN 271.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стоматолошки асистент кафе чаши за кафе ги прават најдобрите подароци Тие се и лични и функционални, и затоа оваа пријатна керамичка кригла асистент е фантастичен избор. Оваа смешна кригла ќе направи секој да се насмевне секој пат кога ќе ја користат. Наменето да трае : Чагите „Врвот на линијата“ се без олово и кадмиум и сите се овластени со Проп 65. Тие се направени со највисок квалитет на OCRA облога достапна на пазарот и се отпечатени од обете страни што ви даваат издржливост да трае со години. Висококвалитетно печатење : Ние користиме најсовремена технологија за печатење со кригла за да ги дизајнираме овие кул чаши за кафе. Така, можете да ги измиете и повторно да ги измиете печатените чаши без да се грижите за бледнее. Печатењето убаво е во спротивност со белите чаши, осигурувајќи дека цитатите и изреките јасно се истакнуваат за сите да ги видат. Неверојатна идеја за подароци : Овие чаши за кафе со понуди се подароци со кои едноставно не можете да тргнете наопаку. Без разлика дали купувате подарок за Божиќ, Денот на таткото, Денот на мајката, роденденот, годишнината, домаќинот, тајната Дедо Мраз, подароците за канцелариски забави или случајната пригода, овие чаши се гарантира дека ќе остават траен впечаток. Единствена кригла од стоматолошки асистент. Микробранова и машина за миење садови.