Најк Блејзер Мид '77 Биг деца Обични скејт чевли DA4086-002
  • Неодамнешно

Најк Блејзер Мид '77 Биг деца Обични скејт чевли DA4086-002

DEN 1341.28

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Гума ѓон Стил на враќање со модерни материјали. Ѓон на гума од харинга. Амортизацијата на пена се чувствува меко и лесен со секој чекор. Редовно вклопување. Одделение училиште Најк блејзер средината на '77 црно/бело-бел тим портокал.