Xucus дијамантски сегменти за сечење на гранит 40 x 5,0 x 15 mm
  • Неодамнешно

Xucus дијамантски сегменти за сечење на гранит 40 x 5,0 x 15 mm

DEN 1483.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Број на модел : SDS 2502-CTF 0020 Големина : 40 x 5. Снабдување со DIY : плочки. Е прилагодено : да. Тип : сегменти на дијаманти. Дијамантски сегменти за сечење на гранит 40 x 5,0 x 15 mmpacking список : 200 x сегменти на дијаманти 40 x 5.0 x 15 mm за сечење на гранит. Ние испорачуваме со регистрирани DHL, Fed Ex, UPS, EMS и повеќе. Ние ќе избереме брз и сигурен начин за испорака. Податоци за испорака и побезбеден на испорака. 60 денаби DHL, Fed Ex и UPS-от 3-5 дена. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Сите стоки ќе бидат проверени и QC потписот пред да се испрати.Ако предметот е штета пред вашето примање. Забележете нè одеднаш од испорака. И фотографирајте се на ставката за оштетување. Ако проблемот доаѓа од нас, ние ќе направиме пресекување или дел од делот Специфики : Број на модел : SDS 2502-CTF 0020 SIZE : 40 x 5.0 x 15 mmdiy Набавки : Плочки на плочки : yestype : Diamond Segments Mater , Метал во прав и повеќе.